Groep: Noord-Oost Brabant

Bestuur Groep Noord-Oost Brabant

Het bestuur van de groep Noord-Oost Brabant bestaat uit de afgevaardigden van de aangesloten afdelingen. Uit hun midden wordt het dagelijkse bestuur gekozen:

Voorzitter: Paul van Doremalen; 0413851524; pdoremalen@home.nl

Secretaris: Jeroen Vonk; 0649251040; vonk.prince@gmail.com

Penningmeester: Toon van den Oever; 0413343731; t.vdoever@ziggo.nl

Vertegenwoordiger van het hoofdbestuur: Jan Schrage;  jan.schrage@kpnmail.nl

Vertegenwoordiger in de ledenraad: Paul van Doremalen

 

Afgevaardigden van de aangesloten afdelingen:

 

Berghem: 

Kees Govers; 0412401978; nieuwehei@gmail.com

Ed Brandt (plaatsvervanger); 0486413049; brandt.ep@home.nl

Bernheze:

Gerrit Bekkers; 0735321956; gr.bekkers@home.nl       

Peter van de Pol (plaatsvervanger); 0413229384; p.vdpol@home.nl

Boekel e.o.:

Peter Raijmakers; 0492323300raijmakerspeter@gmail.com

Herman Steenbakkers (plaatsvervanger); 0492364379 ah.steenbakkers@hetnet.nl   

Lith:

Ad Toebast; 0412481560; aam@toebast.com

Plaatsvervanger: vacant

Mill

René Kelleter ; renekelleter@gmail.com

Justin Hekkens (plaatsvervanger) justin.hek@ziggo.nl

Oss

Bert Jansen Venneboer; 0736894788; brugpadjv@planet.nl

Ron v. Rooij (plaatsvervanger); 0412622919; r.van.rooij@hetnet.nl

Sambeek

A. S. Kusters; 0650630095; as.kusters@home.nl

Rien Rovers (plaatsvervanger); 0621505942; riennellyrovers@hotmail.com

Schaijk

Jan van Summeren; 0651875802; jan.enbetsy@home.nl

 Richard Westra (plaatsvervanger); 0486411875;  westra.richard22@gmail.com

Uden

Nico Rovers; 0413264784; nmrovers@hotmail.com

Toon de Groot (plaatsvervanger); 0486452619; toondegroot7@gmail.com

Bijerijstad (Erp, Schijndel, St Oedenrode, Veghel)

Arie v.d. Crommert; 0413213154; crommert@rumaweb.nl

Ad van der Heijden (plaatsvervanger) 0413340826; ad.vanderheijden@home.nl